MOHR CUTTER 80

MOHR Cutter D80

Різальні машини MOHR — надійні, з гідравлічним приводом різальні машини, розраховані на однозмінний режим експлуатації. Усі три моделі наявні у ECO, або PLUS версії. Різальна машина ECO є базовою версією з 5,5” монохромним дисплеєм. Різальна машина PLUS оснащена 18,5” сенсорним дисплеєм та можливістю інтеграції у цифрову мережу.

Переваги користувача

  • Широкі можливості програмування.
  • Проста процедура заміни ножа з автоматичною зупинкою у нижньому положенні та точним налаштуванням з боку оператора
  • Оптимізована стабільність станини машини для оптимального сприйняття та розподілення навантаження під час розрізання та для високої точності розрізання
  • Мінімальні експлуатаційні витрати за рахунок використання новітніх матеріалів

Опис машини

Високоточне та дружнє до матеріалу розрізання забезпечується гідравлікою. Таким чином час знаходження ножа у крайньому нижньому положенні відповідає типу матеріалу, що розрізається.

Нержавіюча поверхня стола є ектремально слизькою, що уможливлює просте і легке переміщення матеріалу також і без повітряної подушки. Тиск притискання матеріалу може  налаштовуватись для кожного розрізання у широкому діапазоні за допомогою поворотної ручки зі шкалою. Потужні світлові діоди оптично вказують оператору на лінію розрізання.

Керування машиною забезпечується через ергономічно впорядковані: панель керування з 5,5” монохромним дисплеєм та додатковою плоскою клавіатурою (ECO), чи 18,5” сенсорний дисплей (PLUS).

Послідовності розрізання, котрі повторюються, можуть бути збережені в одній з наявних 198 (ECO), чи 1998 (PLUS) чарунок пам”яті та використані у будь-який час. Для ECO програма розрізання може бути створена або вручну, або за допомогою меню, або інтуїтивно через функцію Формат програми.

У версії PLUS інтегровані у цифровий робочий процес дані розрізання прямо переносяться з pre-press у Compucut. Для автоматичного запуску програми розрізання машина обладнана зчитувачем штрих-коду. Отже підготовчий час може бути зменшений майже до нуля. За допомогою процесу візуалізації послідовність обробки матеріалу демонструється графічно, суттєво знижуючи ризик помилкового розрізання.

Для оптимізації якості розрізання, час попереднього притискання також налаштовується відповідно до матеріалу.

Технічні характеристики

Ширина розрізання 800 мм
Довжина розрізання 800 мм
Висота стосу, макс. 100 мм
Тиск притискання, мін. 180 даН
Тиск притискання, макс. 2700 даН
Швидкість руху затла назад (0 — …) 70 мм/сек
Мінімальне розрізання, автоматично, без притискної пластини 15 мм
Мінімальне розрізання, автоматично, з притискною пластиною 50 мм
Розміри (Ш х Д х В) 1550 х 1970 х 1500 мм
Вага 900 кг
Електрична потужність 4,0 кВА